ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XIX

Скликання:

VIII

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  22
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  8
 • Відсутні
  9

УКРАЇНА

КАЛУСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

29.09.2021 904

Про заміну сторони орендодавця
в договорах оренди землі
за межами населених пунктів
м.Калуш
(дев’ятнадцята сесія восьмого
демократичного скликання)

Відповідно до Закону України від 28.04.2021 №1423-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» та акту приймання передачі договорів оренди земельних ділянок, які знаходяться на території Калуської територіальної громади, керуючись ст. 12 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Законом України «Про оренду землі», ст.148-1 Земельного кодексу України, Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, відповідно до постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 №807-IX«Про утворення та ліквідацію районів», постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2020 №1113 “Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин” та розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 року №714-р, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Замінити сторону орендодавця в договорах оренди землі, укладених за межами населених пунктів на Калуську міську раду шляхом укладення додаткових угод до таких договорів оренди землі згідно з додатком.
 2. Привести умови договорів оренди землі в яких замінюється орендодавець у відповідність до норм чинного законодавства з урахуванням діючої нормативної грошової оцінки землі.
 3. Управлінню земельних відносин Калуської міської ради розробити на виконання п.1 та п.2 цього рішення додаткові угоди до договорів оренди землі та направити їх на адресу орендарів для підписання.
 4. Доручити міському голові підписати додаткові угоди на виконання цього рішення.
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.

Міський голова                                                                                             Андрій Найда