ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XX

Скликання:

VIII

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  3
 • Відсутні
  9

 
УКРАЇНА
КАЛУСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ
28.10.2021     №   986
 
Про відмову у наданні дозволу                             
на розроблення проекту землеустрою                  
щодо відведення земельної ділянки
в оренду АТ «ОРІАНА»
(район вул. Драгоманова-Малицької, м. Калуш)
м.Калуш
        (двадцята сесія восьмого   
          демократичного скликання)
 
   
 
 
 
           Розглянувши заяву АТ «ОРІАНА» про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (в оренду), керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 93, 120, 123, 134 Земельного кодексу України, беручи до уваги протокольні доручення висловлені в ході пленарного засідання міської ради 29 вересня 2021 року (дев’ятнадцята сесія восьмого демократичного скликання), враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
ВИРІШИЛА:
 
             1. Відмовити АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ОРІАНА» у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 0,2468 га, яка знаходиться в районі вул. Драгоманова-Малицької, м. Калуш, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на підставі ч. 3 ст. 123 Земельного кодексу України у зв’язку невідповідністю місця розташування земельної ділянки вимогам законів, а саме ст. 134 Земельного кодексу України.
 
            2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та  постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
Міський голова                                                            Андрій НАЙДА