ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XX

Скликання:

VIII

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  28
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  9

  

УКРАЇНА
КАЛУСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ
28.10.2021     №   990
 Про відмову у наданні дозволу                           
на розроблення проекту землеустрою                    
щодо відведення земельної ділянки
для будівництва і обслуговування
житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
в м. Калуш гр. Білейчуку Ю.Ю. 
м.Калуш
        (двадцята сесія восьмого   
          демократичного скликання)
 
   
 
Розглянувши заяву громадянина Білейчука Юрія Юрійовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 12, 118 Земельного кодексу України, ч.3 ст.24 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», беручи до уваги протокольні доручення висловлені в ході пленарного засідання міської ради 29 вересня 2021 року (дев’ятнадцята сесія восьмого демократичного скликання), враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
ВИРІШИЛА:
 
1. Відмовити громадянину Білейчуку Юрію Юрійовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) орієнтовною площею 0,0987 га, яка знаходиться в м. Калуш, район вул. Польова, на підставі ч.7 ст.118 Земельного кодексу України у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, а саме ч.3 ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та  постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
Міський голова                                                                      Андрій  НАЙДА