ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LXXVII

Скликання:

VII

Вид:

В цілому

Номер:

102

Дата реєстрації:

27.05.2020

Проголосовано:

28.05.2020 13:22:03

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  28
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 102
Про проведення інвентаризації                                   (_________  сесія  сьомого

земельної ділянки, яка знаходиться                       демократичного  скликання)                             

в м. Калуш, в районі бульвару Незалежності

 

 

 

 


       Розглянувши депутатське звернення від 25.05.2020 (вх. № 1920/02-09/028), заяву КМП Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Калуської міської ради, керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 83 Земельного Кодексу України, ст. ст. 35, 57 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 476 «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», беручи до уваги рішення Калуської міської ради від 23.05.2019 року № 2337 «Про затвердження проекту детального планування території обмеженої бульваром Незалежності, проспектом Лесі Українки, вул. Євшана та річкою Сівка в м. Калуші», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада


ВИРІШИЛА:

           1. Провести інвентаризацію земельної ділянки орієнтовною площею 0,4822 яка знаходиться в місті Калуш, в районі бульвару Незалежності та розробити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації даної земельної ділянки.

            2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                Ігор Матвійчук

 

 

ДОДАТКИ

1 102 Поліклініка Євшана.pdf Переглянути