ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XIX

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

1725

Дата реєстрації:

16.09.2021

Проголосовано:

29.09.2021 16:23:34

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  24
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  12

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 1725


 

 

 

 

Про відмову у наданні дозволу                        

на виготовлення проекту землеустрою         

щодо відведення земельної ділянки

для ведення садівництва в оренду

гр. Мусяк Н.М.

 

         Розглянувши заяву громадянки Мусяк Наталії Михайлівни, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 12, 121, 123 Земельного Кодексу України, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», беручи до уваги службову записку управління архітектури та містобудування, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити громадянці Мусяк Наталії Михайлівні у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в оренду, земельна ділянка площею 0,1500га, розташована в м. Калуш, вул. Кульчицької, 37 у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єктів вимогам містобудівної документації (ч.3 ст.123 Земельного кодексу України).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.

 

Міський голова                                                                               Андрій Найда