ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XX

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

1806

Дата реєстрації:

11.10.2021

Проголосовано:

28.10.2021 13:41:31

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  25
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  5
 • Відсутні
  9

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 1806


 Про надання у постійне користування                    

земельної ділянки комунальної власності            

КП «КАЛУШАВТОДОР»

КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

              Розглянувши заяву КП «КАЛУШАВТОДОР» КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ про надання у постійне користування земельної ділянки, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст.  12, 92, 123, 125, 126, 134, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій, беручи до уваги витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності/довірчої власності: 40667393 від 18.02.2021 року, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада

ВИРІШИЛА:    

              1. Надати у постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КАЛУШАВТОДОР» КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ земельну ділянку площею 2,2176 га (кадастровий номер: 2610400000:18:002:0018),  яка знаходиться на вул. Долинська, 44А, місто Калуш, для обслуговування нежитлової будівлі і споруди (код КВЦПЗ: 03.15 Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови).

             2. Зобов’язати КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КАЛУШАВТОДОР» КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ провести реєстрацію права постійного користування земельною ділянкою відповідно до вимог чинного законодавства України.

            3. Землекористувачу:

            3.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договір сервітутного користування;  

             3.2. Забезпечити постійний доступ до існуючих на ділянках інженерних мереж для їх ремонту і обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні мережі, не чинити перешкод при будівництві нових.

            4. Внести зміни в земельно-кадастрові документи та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.

             5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та  постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.

 

 

 

Міський голова                                                                             Андрій Найда

  

ДОДАТКИ

1 Калушавтодор.pdf Переглянути