ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XX

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

1827

Дата реєстрації:

12.10.2021

Проголосовано:

28.10.2021 13:42:55

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  28
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  9

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 1827


 

  

Про відмову у наданні дозволу                         

на розроблення проекту землеустрою                

щодо відведення земельної ділянки в оренду

АТ «ОРІАНА»

(вул. Євшана, 19, м. Калуш)

 

 

 

           Розглянувши заяву АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОРІАНА» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (в оренду), керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 93, 120, 123 Земельного кодексу України, беручи до уваги протокольні доручення висловлені в ході пленарного засідання міської ради 29 вересня 2021 року (дев’ятнадцята сесія восьмого демократичного скликання), враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада

ВИРІШИЛА:

             1. Відмовити АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ОРІАНА» у наданні дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 0,0281 га, яка знаходиться на вул. Євшана,19, м. Калуш, для обслуговування будівлі і споруд гаражів, у зв’язую із відсутністю правовстановлюючих документів на об’єкти нерухомого майна, що розміщені на даній земельній ділянці.

            2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та  постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.

 

 

Міський голова                                                                             Андрій Найда              

ДОДАТКИ

1 Орiана,_Eашана,_19.pdf Переглянути