ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XX

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

1846

Дата реєстрації:

13.10.2021

Проголосовано:

28.10.2021 13:45:17

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  29
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  9

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 1846


 

Про відмову у наданні дозволу                         

на розроблення проекту землеустрою             

щодо відведення земельної ділянки

для гаражного будівництва

громадянину пільгової категорії

Дідошаку А.І.

 

Розглянувши заяву громадянина Дідошака Антона Івановича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для гаражного будівництва, керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 12, 118 Земельного кодексу України, п.3 ст.24 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», беручи до уваги протокольні доручення висловлені в ході пленарного засідання міської ради 29 вересня 2021 року (дев’ятнадцята сесія восьмого демократичного скликання), враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити громадянину Дідошаку Антону Івановичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для гаражного будівництва орієнтовною площею 0,0030га, яка знаходиться в районі вул. Фабрична, в м. Калуш, на підставі ч.7 ст.118 Земельного кодексу України у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, а саме ч.3 ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та  постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.

 

 

Міський голова                                                                             Андрій Найда