ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 268


Про продаж земельної ділянки  
несільськогосподарського призначення
громадянину Гаврилюку В. Є.
 
 
              Розглянувши заяву громадянина Гаврилюка Віталія Євгенійовича про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, керуючись  Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 101, 128 Земельного Кодексу України, беручи до уваги Висновок про експертну грошову оцінку земельної ділянки від 18.10.2019 року, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада  
ВИРІШИЛА:
               1. Затвердити громадянину Гаврилюку Віталію Євгенійовичу наступну ціну продажу земельної ділянки (з розрахунку за 1кв. м. земельної ділянки – 174 грн. 90 коп.) в сумі 172 101 грн. 60 коп. (без урахування ПДВ) .
               2. Продати у власність громадянину Гаврилюку Віталію Євгенійовичу земельну ділянку площею 0,0984 га (кадастровий номер 2610400000:16:008:0076), на вул. Орищака, 11, для обслуговування виробничого приміщення (код КВЦПЗ 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості).
               3. Доручити міському голові укласти від імені міської ради договір купівлі-продажу земельної ділянки.
               4. Зобов’язати громадянина Гаврилюка Віталія Євгенійовича виготовити в двомісячний термін договір купівлі-продажу земельної ділянки відповідно до вимог чинного законодавства.
             5. Після переходу права власності на зазначену у рішенні земельну ділянку  зберігається дія всіх сервітутів встановлених на неї.
              6. Внести зміни в земельно-кадастрові документи та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.
              7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію з питань власності, житлово-комунального господарства та екології та заступника міського голови у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 

Міський голова                                                                                           Ігор Матвійчук