ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 1724

  
Про надання дозволу на виготовлення                    
технічної документації із землеустрою                  
щодо встановлення (відновлення) меж
земельної ділянки в натурі (на місцевості)
для ведення городництва в оренду
громадянину Бучинському М.Я.
 
         Розглянувши заяву громадянина Бучинського Мирослава Яремовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для ведення городництва, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 12, 36, 81 Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, та постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська pада
 
ВИРІШИЛА:
         1. Надати громадянину Бучинському Мирославу Яремовичу дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для ведення городництва, площею 0,1833 га в районі вулиці Чехова, 1.
         2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
Міський голова                                                                        Андрій Найда