ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 1725

 
 
 
 
Про відмову у наданні дозволу                        
на виготовлення проекту землеустрою         
щодо відведення земельної ділянки
для ведення садівництва в оренду
гр. Мусяк Н.М.
 
         Розглянувши заяву громадянки Мусяк Наталії Михайлівни, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 12, 121, 123 Земельного Кодексу України, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», беручи до уваги службову записку управління архітектури та містобудування, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
 
ВИРІШИЛА:
1. Відмовити громадянці Мусяк Наталії Михайлівні у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в оренду, земельна ділянка площею 0,1500га, розташована в м. Калуш, вул. Кульчицької, 37 у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єктів вимогам містобудівної документації (ч.3 ст.123 Земельного кодексу України).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
Міський голова                                                                               Андрій Найда