ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 1729


 


 
Про внесення змін в рішення                                  
міської ради  стосовно                                        
громадянки Івашків І.І.
громадянина Перегіняка Р.С.
 
 
           Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, та постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Внести зміни в п.5 додатку 3 рішення Калуської міської ради від 29.07.2021 №720 (шістнадцята сесія восьмого демократичного скликання) «Про розгляд звернень громадян щодо надання дозволів на розроблення документацій із землеустрою» стосовно громадянки Івашків Іванни Іванівни, а саме:  змінити по тексту орієнтовна площа «0,0033» на «0,0026».
2. Внести зміни в п.4 додатку 5 рішення Калуської міської ради від 24.06.2021 №637 (п’ятнадцята сесія восьмого демократичного скликання) «Про розгляд звернень громадян щодо надання дозволів на розроблення документацій із землеустрою» стосовно громадянина Перегіняка Романа Степановича, а саме:  змінити по тексту орієнтовна площа «0,0604» на «0,0623».
3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
Міський голова                                                                                   Андрій Найда