ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 1730

 
Про внесення змін в рішення                                
Боднарівської сільської ради                             
від 24.10.2020 №384-41/2020
стосовно гр. Лужного В.М.
 
         Розглянувши заяву гр. Лужного Володимира Миколайовича від 31.08.2021р., керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, та постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Внести зміни в рішення Боднарівської сільської ради від 24.10.2020 № 384-41/2020 (позачергова сорок перша сесія сьомого демократичного скликання) «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства» стосовно Лужного Володимира Миколайовича, а саме по тексту: замінити «Лужний Володимир Михайлович» на «Лужний Володимир Миколайович».
 
2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
 
Міський голова                                                                             Андрій Найда