ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 1734

Про надання дозволу на проведення                                
експертної грошової оцінки                                              
земельної ділянки
несільськогосподарського призначення
Богусевич Л.І.
                                      
                 Розглянувши заяву Богусевич Любові Іванівни про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 128 Земельного Кодексу України, беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності: 40703864 від 24.02.2021 року,  враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада
ВИРІШИЛА :
1. Дати дозвіл Богусевич Любові Іванівні на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0215 га (кадастровий номер 2610400000:09:002:0090), яка знаходиться  на вул. Чорновола, 44, м. Калуш, для будівництва та обслуговування будівель громадської забудови (код КВЦПЗ 03.15).
2. Доручити міському голові укласти із Богусевич Любовю Іванівною договір про сплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки.
3. Землекористувачу:
3.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договір сервітутного користування;
3.2.Забезпечити постійний доступ до існуючих на ділянках інженерних мереж для їх ремонту і обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні мережі, не чинити перешкод при будівництві нових.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та  постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 

 Міський голова                                                                                        Андрій Найда