ОПИС ДОКУМЕНТУ

Дата:

23.05.2018

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 19
Про затвердження на вул. Ринковій в м. Калуші


19.Рішення
 
     Про затвердження проекту
     детального планування
     території для будівництва
     будівель торгівлі на вул. Ринковій
     в м. Калуші.
 
         Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Земельним кодексом України,статтями 8, 10, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, беручи до уваги рішення  Калуської міської ради від 28.12.2017 №1321 «Про надання дозволу на розробку проекту детального планування території для будівництва будівель торгівлі на вул.Ринковій в м. Калуші», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект детального планування території для будівництва будівель торгівлі на вул.Ринковій в м. Калуші (на земельних ділянках площею 0,4950 га та 0,0492 га), розроблений ПП «ГеоУкрПроект» на замовлення виконавчого комітету Калуської міської ради.
2. Відділу у справах архітектури та містобудівного кадастру міської ради забезпечити оприлюднення проекту детального планування на офіційному сайті міської ради згідно з вимогами чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Галину Романко.
 
 
Міський голова                                                                        Ігор Матвійчук
 

ДОДАТКИ

1 Проектний 500 ((А2)).pdf Переглянути