ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

26.07.2019

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 94
Про надання дозволу на виготовлення                                     технічної документації із землеустрою щодо                                                            встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту ТОВ «КАЛУШТОРГСЕРВІС»


Про надання дозволу на виготовлення                                    
технічної документації із землеустрою щодо                                                           
встановлення меж частини земельної ділянки,
на яку поширюється право сервітуту
ТОВ «КАЛУШТОРГСЕРВІС»
 
 
          Розглянувши заяву ТОВ «КАЛУШТОРГСЕРВІС», керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. ст. 12, 98-100 Земельного Кодексу України, ст. ст. 25, 56-1 Закону України «Про землеустрій», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, та постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада              
 
ВИРІШИЛА:
 
            1. Дати дозвіл ТОВАРИСТВУ ЗОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАЛУШТОРГСЕРВІС» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки комунальної власності, на яку поширюється право сервітуту площею 0,1259 га, яка включена до земельної ділянки площею 0,1726 га (кадастровий номер 2610400000: 10:006:0013) на вулиці Дзвонарська, для влаштування торгової площадки.
           2. Зобов’язати ТОВАРИСТВО ЗОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАЛУШТОРГСЕРВІС» подати на розгляд і затвердження міською радою технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки комунальної власності, на яку поширюється право сервітуту.
           3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології та посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
        
 
Міський голова                                                                                       Ігор Матвійчук