ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

31.07.2019

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 108
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду підприємцю Слівінському В. В.


Про надання дозволу на виготовлення 
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення (відновлення)  меж
земельної ділянки в натурі (на місцевості)
в оренду підприємцю Слівінському В. В.
 
 
 
           Розглянувши заяву підприємця Слівінського Василя Володимировича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 93, 120, 123 Земельного Кодексу України, беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності: 27801675 від 06.09.2018 року,  враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
ВИРІШИЛА:
            1. Дати дозвіл підприємцю Слівінському Василю Володимировичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду,  площею 0,1860 га, (кадастровий номер: 2610400000:29:006:0010), яка знаходиться на вулиці Вітовського, 52а, для обслуговування виробничої будівлі.
           2. Зобов’язати підприємця Слівінського Василя Володимировича подати на розгляд і затвердження міською радою технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду.
           3. У документації із землеустрою передбачити обмеження у користуванні дорогами та проїздами.
          4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології та посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                           Ігор Матвійчук