ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

16.08.2019

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 142
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) у власність співвласникам Грибінник Г.М., Грибінник М.П.


РІШЕННЯ
Про затвердження технічної документації                      
із землеустрою щодо встановлення                                      
(відновлення) меж  земельної ділянки
в натурі (на місцевості) для будівництва та
обслуговування жилого будинку,
господарських будівель та споруд
(присадибна ділянка) у власність
співвласникам Грибінник Г.М., Грибінник М.П.
 
Розглянувши заяву  громадян Грибінник Ганни Миколаївни і Грибінника Мирослава Петровича та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 12, 40, 81, 116, 118, 121 Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, та постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада             
ВИРІШИЛА:
            1. Затвердити співвласникам Грибінник Ганні Миколаївні і Грибіннику Мирославу Петровичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), площею 0,1000 га на вул. Кривоноса, 23-а.
            2. Передати безоплатно у власність співвласникам Грибінник Ганні Миколаївні і Грибіннику Мирославу Петровичу пропорційно часткам у нерухомому майні земельну ділянку (кадастровий номер: 2610400000:28:004:0184) (код цільового призначення: 02.01; категорія земель: землі житлової та громадської забудови) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) площею 0,1000 га на вул. Кривоноса, 23-а.
            3. Власникам земельних ділянок:
   3.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договори сервітутного користування;
   3.2. Забезпечити постійний доступ до iснуючих на дiлянці iнженеpних меpеж для їх pемонту i обслуговування, дотpимуватись пpавил викоpистання земель в охоpоннiй зонi меpеж i не чинити пеpешкод пpи будiвництвi нових.
            4. Контроль за виконанням рішення покласти на посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
Міський голова                                                                                         Ігор Матвійчук