ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

18.09.2019

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 160
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КАЛУСЬКОМУ МІСЬКОМУ СПОРТИВНО- ТЕХНІЧНОМУ КЛУБУ ТОВАРИСТВА СПРИЯННЯ ОБОРОНІ УКРАЇНИ


Про надання дозволу на виготовлення 
технічної документації із землеустрою 
щодо встановлення (відновлення)  меж
земельної ділянки в натурі (на місцевості)
КАЛУСЬКОМУ МІСЬКОМУ СПОРТИВНО-
ТЕХНІЧНОМУ КЛУБУ ТОВАРИСТВА
СПРИЯННЯ ОБОРОНІ УКРАЇНИ
 
 
         Розглянувши заяву керівника КАЛУСЬКОГО МІСЬКОГО СПОРТИВНО-ТЕХНІЧНОГО КЛУБУ ТСО УКРАЇНИ про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 93, 120, 123 Земельного Кодексу України, беручи до уваги свідоцтво про право власності від 06.08.2001 року за реєстровим № 32, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
ВИРІШИЛА:
             1. Дати дозвіл КАЛУСЬКОМУ МІСЬКОМУ СПОРТИВНО-ТЕХНІЧНОМУ КЛУБУ ТОВАРИСТВА СПРИЯННЯ ОБОРОНІ УКРАЇНИ на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду площею 0,1700 га, яка знаходиться на вулиці Г. Мартинця, 6а, для розміщення та постійної діяльності Державної спеціальної служби транспорту.
            2. Зобов’язати КАЛУСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПОРТИВНО-ТЕХНІЧНИЙ КЛУБ ТСО УКРАЇНИ  подати на розгляд і затвердження міською радою технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду.
           3. У документації із землеустрою передбачити обмеження у користуванні дорогами та проїздами.
           4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології та посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
Міський голова                                                                                     Ігор Матвійчук