ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

24.09.2019

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 165
Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення  ТОВ «КАХЕЛИНА»

Про продаж земельної ділянки 
несільськогосподарського призначення  
ТОВ «КАХЕЛИНА»
 
 
              Розглянувши заяву ТОВ «КАХЕЛИНА» про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, керуючись  Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 101, 128 Земельного Кодексу України, беручи до уваги Висновок про експертну грошову оцінку земельної ділянки від 11.09.2019 року, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада  
ВИРІШИЛА:
               1. Затвердити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАХЕЛИНА» наступну ціну продажу земельної ділянки (з розрахунку за 1кв. м. земельної ділянки – 128 грн. 00 коп.) в сумі 504 576 грн. 00 коп. (без урахування ПДВ).                      
               2. Продати  у власність ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАХЕЛИНА» земельну ділянку площею 0,3942 га (кадастровий номер 2610400000:23:004:0011), яка знаходиться  на вул. С. Бандери,57, для обслуговування виробничих приміщень (код КВЦПЗ: 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості).
               3. Доручити міському голові укласти від імені міської ради договір купівлі-продажу земельної ділянки.
               4. Зобов’язати ТОВ «КАХЕЛИНА» виготовити в двомісячний термін договір купівлі-продажу земельної ділянки відповідно до вимог чинного законодавства.
               5. Після переходу права власності на зазначену у рішенні земельну ділянку  зберігається дія всіх сервітутів встановлених на неї.
              6. Внести зміни в земельно-кадастрові документи та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.
              7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію з питань власності, житлово-комунального господарства та екології та заступника міського голови у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
Міський голова                                                                                      Ігор Матвійчук