ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

24.09.2019

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 168
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в оренду ПрАТ «ЛУКОР»

Про надання дозволу на розроблення 
проекту землеустрою  щодо відведення                              
земельної ділянки в оренду
ПрАТ «ЛУКОР»
 
 
 
           Розглянувши заяву ПрАТ «ЛУКОР» про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки, керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 93, 120, 123 Земельного Кодексу України, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності: 4712652 від 12.02.2014 року, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
 
 ВИРІШИЛА:
            1. Дати дозвіл ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЛУКОР» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, орієнтовною площею 0,1655 га, яка знаходиться на вулиці Виговського, 15-а, для обслуговування нежитлового приміщення.
            2. Зобов’язати ПрАТ «ЛУКОР» подати на розгляд і затвердження міською радою проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
          3. У документації із землеустрою передбачити обмеження у користуванні дорогами та проїздами.
          4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                            Ігор Матвійчук