ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

22.10.2019

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 218
Про затвердження проекту землеустрою  цільове призначення якої змінюється із земель наданих для індивідуального садівництва у землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с/т «Хімік» сад 1 в урочищі Височанка-Залісся гр. Дзенглюк С.П.


РІШЕННЯ
Про затвердження проекту землеустрою                        
цільове призначення якої змінюється
із земель наданих для індивідуального
садівництва у землі для будівництва та
обслуговування житлового будинку,
господарських будівель та споруд в
с/т «Хімік» сад 1 в урочищі Височанка-Залісся
гр. Дзенглюк С.П.
 
Розглянувши заяву громадянки Дзенглюк Світлани Павлівни та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель наданих для індивідуального садівництва у землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с/т «Хімік» сад 1 в урочищі Височанка-Залісся, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 12, 20, 35, 40, 81, 116, 118, 121, 186-1 Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, та постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада             
ВИРІШИЛА:
          1. Затвердити громадянці Дзенглюк Світлані Павлівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель наданих для індивідуального садівництва у землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
          2. Змінити цільове призначення земельної ділянки  площею 0,0699 га в с/т «Хімік» сад 1 в урочищі Височанка-Залісся в межах м. Калуш (кадастровий номер земельної ділянки 2610400000:28:001:0025) із земель наданих для індивідуального садівництва у землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (код цільового призначення: 02.01) громадянці Дзенглюк Світлані Павлівні.
.         3. Власнику земельної ділянки:
   3.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договори сервітутного користування;
   3.2. Забезпечити постійний доступ до iснуючих на дiлянці iнженеpних меpеж для їх pемонту i обслуговування, дотpимуватись пpавил викоpистання земель в охоpоннiй зонi меpеж i не чинити пеpешкод пpи будiвництвi нових.
          4. Контроль за виконанням рішення покласти на посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
Міський голова                                                                   Ігор Матвійчук