ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

29.01.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 406
Про надання дозволу на проведення  експертної грошової оцінки земельної   ділянки громадянину Куцуку А. О.

Про надання дозволу на проведення                                     (_________  сесія  сьомого
експертної грошової оцінки                                                демократичного  скликання)
земельної   ділянки громадянину Куцуку А. О.
                
                                      
                 Розглянувши заяву громадянина Куцука Андрія Омеляновича про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 128 Земельного Кодексу України, беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права, номер запису про інше речове право: 33852300 від 24.10.2019 року, витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності: 32683940 від 05.08.2019 року, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада
ВИРІШИЛА :
             1. Дати дозвіл громадянину Куцуку Андрію Омеляновичу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0086 га (кадастровий номер 2610400000:08:008:0008), яка знаходиться на вул. В. Стуса, 2а, для обслуговування нежитлової будівлі (магазину) (код КВЦПЗ 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі).
             2. Доручити міському голові укласти договір на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за рахунок авансового платежу сплаченого громадянином Куцуком Андрієм Омеляновичем.
            3. Землекористувачу:
            3.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договір сервітутного користування;            
            3.2.Забезпечити постійний доступ до існуючих на ділянках інженерних мереж для їх ремонту і обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні мережі, не чинити перешкод при будівництві нових.
            4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію з питань власності, житлово-комунального господарства та екології та заступника міського голови у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 

 Міський голова                                                                                        Ігор Матвійчук