ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

18.03.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 502
Про розірвання договору оренди землі з  ФГ “ВЕСНА-ОСІНЬ”

Про розірвання                                                              (_________  сесія  сьомого
договору оренди землі з                                                демократичного  скликання
ФГ “ВЕСНА-ОСІНЬ”
 
            Розглянувши заяву ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА “ВЕСНА-ОСІНЬ”, керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12 Земельного Кодексу України, ст. 8¹, ст. 31 Закону України «Про оренду землі», та рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, та постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада
 
ВИРІШИЛА :
 
  1. Розірвати за згодою сторін договір оренди землі від 20.11.2007 року №040730400005 укладений між Студінською сільською радою та ФЕРМЕРСЬКИМ ГОСПОДАРСТВОМ “ВЕСНА-ОСІНЬ” на земельну ділянку площею 7,9082 га (кадастровий номер 2622887401:01:002:0566), яка знаходиться на вул. Лесі Українки, 32 в с. Студінка,  для будівництва виробничо-господарських приміщень для ведення фермерського господарства.
2. Внести зміни в земельно-кадастрові документи та в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології та посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
 
     Міський голова                                                                                Ігор Матвійчук