ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

23.03.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 507
Про затвердження  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Присяжнюку Л. Г.


Про затвердження  технічної документації              (_________  сесія  сьомого
із землеустрою  щодо встановлення                    демократичного  скликання)
(відновлення) меж земельної ділянки     
в натурі (на місцевості) гр. Присяжнюку Л. Г.
              
 
             Розглянувши заяву громадянина Присяжнюка Леоніда Григоровича  про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 93, 79¹, 120, 123, 124, 126, 141 Земельного Кодексу України, беручи до уваги витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, номер витягу НВ-2609981702020 від 06.03.2020 року, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності: 30950804від 30.03.2019 року, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська pада 
ВИРІШИЛА:
            1. Затвердити громадянину Присяжнюку Леоніду Григоровичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на вул. Олени Пчілки, 57, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
            3. Надати в оренду терміном на 5 (п’ять) років  громадянину Присяжнюку Леоніду Григоровичу земельну ділянку площею 0,1807 га (кадастровий номер: 2610400000:10:004:0104), на вул. Олени Пчілки, 57, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ: 02.01).
             4. Зобов’язати громадянина Присяжнюка Леоніда Григоровича в місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки та подати його на державну реєстрацію.
 
 
 
 
             5. Землекористувачу:
              5.1. за наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договори сервітутного користування;            
            5.2. забезпечити постійний доступ до існуючих на ділянках інженерних мереж для їх ремонту і обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні мережі, не чинити перешкод при будівництві нових.
             6. Встановити, що орендна плата нараховується з моменту прийняття даного рішення.
            7. Внести зміни в земельно-кадастрові документи та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.
            8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології та посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
 
 
Міський голова                                                                         Ігор Матвійчук