ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

23.03.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 510
Про відмову у наданні дозволу  на виготовлення документації  із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Балиті Б. Б.


Про відмову у наданні дозволу                                 (_________  сесія  сьомого
на виготовлення документації                            демократичного  скликання)
із землеустрою щодо відведення
земельної ділянки гр. Балиті Б. Б.
 
 
 
            Розглянувши заяву громадянина Балити Богдана Богдановича про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст. ст. 12, 118, 123 Земельного Кодексу України, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», беручи до уваги лист архітектури та містобудівного кадастру від 18.03.2020 № 02-03/47, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
ВИРІШИЛА:
            1. Відмовити громадянину Балиті Богдану Богдановичу у наданні дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0057 га, яка знаходиться на пр. Л. Українки, 96, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  відповідно до ч. 7 ст. 118, ч. 3 ст. 123 Земельного кодексу України та ч. 4 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
            2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                              Ігор Матвійчук