ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

14.05.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 543
Про припинення договору оренди землі з підприємцем Лотоцьким І. С. 


Про припинення договору оренди землі                          (_________  сесія  сьомого
з підприємцем Лотоцьким І. С.                                     демократичного  скликання)
 
 
           У зв’язку із необхідністю виготовлення проекту землеустрою щодо відведення ОСББ прибудинкової території для обслуговування багатоквартирного житлового будинку, керуючись Конституцією України, Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Законом України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку», ст. 42 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», ст. 12 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
 
ВИРІШИЛА :
             1. Вважати припиненим договір оренди землі № 040729600203 від 18.06.2007 року за укладений між Калуською міською радою та підприємцем Лотоцьким Ігорем Степановичем на земельну ділянку площею 0,0009 га (кадастровий номер 2610400000:08:011:0026), яка знаходиться на вул. Б. Хмельницького, 19/79 для влаштування окремого входу в крамницю промислових товарів, у зв’язку із закінченням терміну на який його було укладено.
   2. Внести зміни в земельно-кадастрові документи та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно .
             3. Рекомендувати власникам нежитлових приміщень в багатоквартирних житлових будинках розробити та подати на затвердження міській раді проекти визначення земельних часток прибудинкових територій з урахуванням сходів до приміщень.
            4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології та посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
 
 Міський голова                                                                                    Ігор Матвійчук