ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

27.05.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 53
Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у постійне користування ОСББ «ГРУШЕВСЬКОГО КАЛУШ»

53. РІШЕННЯ

 
Про затвердження  проекту землеустрою                                  
щодо відведення  земельної ділянки                                        
у постійне користування
ОСББ «ГРУШЕВСЬКОГО КАЛУШ»
 
              Розглянувши клопотання ОСББ «ГРУШЕВСЬКОГО КАЛУШ» про надання у постійне користування земельної ділянки, керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 42, 122, 123  Земельного Кодексу України, беручи до уваги висновок про розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 28.12.2019 року № 23481/82-19 виданий ГУ Держгеокадастру у Харківській області, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
ВИРІШИЛА:         
            1. Затвердити ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ГРУШЕВСЬКОГО КАЛУШ» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування на вул. Грушевського, 51, для обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
            2. Надати у постійне користування ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ГРУШЕВСЬКОГО КАЛУШ» земельну ділянку площею  0,0942 га (кадастровий номер 2610400000:15:002:0041), на вул. Грушевського, 51, для обслуговування багатоквартирного житлового будинку (код КВЦПЗ: 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку).
            3. Зобов’язати ОСББ «ГРУШЕВСЬКОГО КАЛУШ» провести реєстрацію права постійного користування земельною ділянкою відповідно до вимог чинного законодавства.
            4. Землекористувачу:
            4.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договір сервітутного користування;            
            4.2.Забезпечити постійний доступ до існуючих на ділянках інженерних мереж для їх ремонту і обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні мережі, не чинити перешкод при будівництві нових.
            5. Внести зміни в земельно-кадастрові документи.
            6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології та посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
Міський голова                                                                                          Ігор Матвійчук  

ДОДАТКИ

1 53 ОСББ Грушевського Калуш.pdf Переглянути