ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

29.05.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 575
Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду ТОВ «КОМПАНІЯ САЮР»


Про затвердження  проекту землеустрою                         (_________  сесія  сьомого
щодо відведення  земельної ділянки                              демократичного  скликання)                  
в оренду ТОВ «КОМПАНІЯ САЮР»
 
 
               Розглянувши заяву ТОВ «КОМПАНІЯ САЮР» про надання в оренду земельної ділянки, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 93, 120, 123, 124, 126 Земельного Кодексу України, беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності: 30241739 від 08.02.2019, висновок про розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 18.03.2020 № 5169/82-20 від 18.03.2020 виданий ГУ Держгеокадастру у Тернопільській області, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська pада 
ВИРІШИЛА:
             1. Затвердити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ САЮР» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, для розміщення та експлуатації виробничих будівель, яка знаходиться на вул. Долинська, 3-б, нежитлове приміщення 1.
             2. Надати в оренду терміном на 5 (п’ять) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ САЮР» земельну ділянку площею 0,2054 га, (кадастровий номер: 2610400000:19:002:0019), яка знаходиться на вул. Долинська, 3-б, нежитлове приміщення 1, для розміщення та експлуатації виробничих будівель (код КВЦПЗ: 11.02Ддля розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості).
              3. Зобов’язати ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ САЮР» в місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки та подати його на державну реєстрацію.
             4. Землекористувачу:
             4.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договір сервітутного користування;    
             4.2. Забезпечити постійний доступ до існуючих на ділянках інженерних мереж для їх ремонту і обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні мережі, не чинити перешкод при будівництві нових.
 
 
 
             5. Встановити, що орендна плата нараховується з моменту прийняття даного рішення.
              6.  Внести зміни в земельно-кадастрові документи та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно .
              7. Контроль за виконанням рішення покласти на посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                                   Ігор Матвійчук