ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

10.06.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 597
Про   надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки громадянину  Дзундзі В. С.

 

Про   надання дозволу на виготовлення                             
технічної  документації із землеустрою                          
щодо поділу земельної ділянки
громадянину  Дзундзі В. С.
 
 
            Розглянувши заяву громадянина Дзундзи Василя Степановича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки без зміни цільового призначення, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 79¹, 93, 123 Земельного Кодексу України, та ст. ст. 25, 56 «Закону України про землеустрій», беручи до уваги витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності/довірчої власності: 36345534 від 23.04.2020 року та номер запису про право власності/довірчої власності: 36345743 від 23.04.2020 року, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська pада   
ВИРІШИЛА:
              1. Дати дозвіл громадянину Дзундзі Василю Степановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею                                   6,4349 га  (кадастровий номер: 2610400000:38:002:0020), яка знаходиться на вул. Івано-Франківська, 6а, без зміни цільового призначення на земельні ділянки:
           -  площею 2,5941 га.;
           -  площею 3,8408 га.;
          2. У документації із землеустрою передбачити обмеження у користуванні дорогами та проїздами.
 3. Зобов’язати громадянина Дзундзу Василя Степановича подати на розгляд і затвердження міською радою технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.
           4. Встановити, що питання щодо затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки, зазначені в п. 1 цього рішення, будуть розглядатися міською радою за умови подання відповідних документів на земельні ділянки загальною площею 6,4349 га.
          5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.   
 

Міський голова                                                                                          Ігор Матвійчук