ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

15.07.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 554
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в оренду підприємцю Мордуху В. В.


Про надання дозволу на розроблення                            (_________  сесія  сьомого
проекту землеустрою  щодо відведення                     демократичного  скликання)                             
земельної ділянки в оренду
підприємцю Мордуху В. В.
 
 
          Розглянувши заяву підприємця Мордуха Володимира Володимировича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 93, 120, 123 Земельного Кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності/довірчої власності: 36932204 від 16.06.2020 року, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
ВИРІШИЛА:
             1. Дати дозвіл підприємцю Мордуху Володимиру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 1,2523 га, на вул. Литвина, 30-С, для обслуговування виробничих будівель і споруд.
            2. Зобов’язати підприємця Мордуха Володимира Володимировича подати на розгляд і затвердження міською радою проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
           3. У документації із землеустрою передбачити обмеження у користуванні дорогами та проїздами.
           4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                                Ігор Матвійчук