ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

17.07.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 559
Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки не сільськогосподарського призначення ТОВ «КОМПАНІЯ САЮР»

Про надання дозволу на проведення                                     (_________  сесія  сьомого
експертної грошової оцінки                                                демократичного  скликання)
земельної ділянки
не сільськогосподарського призначення
ТОВ «КОМПАНІЯ САЮР»
                                      
                 Розглянувши заяву ТОВ «КОМПАНІЯ САЮР» про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 128 Земельного Кодексу України, беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права, номер запису про інше речове право: 37254595 від 08.07.20200 року, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності: 30241739 від 08.02.2019 року,  враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада
ВИРІШИЛА :
1. Дати дозвіл ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ САЮР» на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,2054 га (кадастровий номер 2610400000:19:002:0019), яка знаходиться  на вул. Долинська, 3-б, нежитлове приміщення 1, для розміщення та експлуатації виробничих будівель (код КВЦПЗ 11.02).
2. Доручити міському голові Матвійчуку І.В. укласти із ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ САЮР» договір про сплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки.
3. Землекористувачу:
3.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договір сервітутного користування;
3.2.Забезпечити постійний доступ до існуючих на ділянках інженерних мереж для їх ремонту і обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні мережі, не чинити перешкод при будівництві нових.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію з питань власності, житлово-комунального господарства та екології та заступника міського голови у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 

 Міський голова                                                                                      Ігор Матвійчук