ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

05.08.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 566
Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва гр. Боднар Н.Д.


Про відмову у наданні дозволу на                   (_________  сесія  сьомого
розроблення проекту землеустрою               демократичного  скликання)
щодо відведення земельної ділянки
в оренду для ведення городництва
гр. Боднар Н.Д.
 
         Розглянувши заяву громадянки Боднар Надії Дмитрівни, керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.12, 36, 123, 124 Земельного Кодексу України, врахувавши службову записку управління архітектури та містобудування від 27.07.2020 № 02-03/123, а також рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, та постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада
ВИРІШИЛА :
 
  1. Відмовити громадянці Боднар Надії Дмитрівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в районі вул. Гната Мартинця, площею 0,0447 га для ведення городництва у зв’язку із невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам містобудівної документації (п.7 ст.118 Земельного кодексу України), оскільки згідно генерального плану міста Калуша вищезазначена земельна ділянка розташована на території житлової та громадської забудови.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
 
 
Міський голова                                                                   Ігор Матвійчук