ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

07.08.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 572
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Матковському А. В.


Про надання дозволу на виготовлення                              (_________  сесія  сьомого
технічної документації із землеустрою                         демократичного  скликання)
щодо встановлення (відновлення)  меж
земельної ділянки в натурі (на місцевості)
громадянину Матковському А. В.
 
 
         Розглянувши заяву громадянина Матковського Андрія Володимировича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 93, 120, 123 Земельного Кодексу України, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності: 16536726 від 22.09.2016 року, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
ВИРІШИЛА:
            1. Дати дозвіл громадянину Матковському Андрію Володимировичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0090 га, (кадастровий номер: 2610400000:10:002:0013), яка знаходиться на провулку Шкільному, 2а, для обслуговування міні - маркету «Росинка».
            2. Зобов’язати громадянина Матковського Андрія Володимировича подати на розгляд і затвердження міською радою технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду.
           3. У документації із землеустрою передбачити обмеження у користуванні дорогами та проїздами.
            4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології та посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                                     Ігор Матвійчук