ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

07.08.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 575
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування ОСББ «ВУЛ. Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 52»  


Про надання дозволу на розроблення                             (_________  сесія  сьомого
проекту землеустрою щодо відведення                       демократичного  скликання)
земельної ділянки у постійне користування
ОСББ «ВУЛ. Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 52»
 
 
            Розглянувши заяву ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ВУЛ. Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 52» про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки (в постійне користування), керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 42, 92, 123 Земельного Кодексу України, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
ВИРІШИЛА:
            1. Дати дозвіл ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ВУЛ. Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 52» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування орієнтовною площею 0,1825 га,  яка знаходиться на вулиці Богдана Хмельницького, 52, для обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
           2. У документації із землеустрою передбачити обмеження у користуванні дорогами та проїздами.
          3. Зобов’язати ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ВУЛ. Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, 52»  подати на розгляд і затвердження міською радою проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування.
           4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології та посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
        
Міський голова                                                                                Ігор Матвійчук