ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

14.08.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 582
Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у землі для та обслуговування будівель торгівлі громадянці Бигар Г. В.


Про затвердження  проекту землеустрою                         (_________  сесія  сьомого
щодо відведення  земельної ділянки,                              демократичного  скликання)                  
цільове призначення якої змінюється
із земель для будівництва і обслуговування
житлового будинку, господарських будівель
і споруд (присадибна ділянка) у землі
для та обслуговування будівель торгівлі
громадянці Бигар Г. В.
 
 
            Розглянувши заяву громадянки Бигар Галини Василівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та проект землеустрою, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 20, 42, 123 Земельного Кодексу України, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», беручи до уваги рішення Калуської міської ради від 28.05.2020 року № 3162 «Про затвердження проекту детального планування території щодо зміни цільового призначення земельних ділянок для будівництва гаражів на вул. Гірника в м. Калуші», висновок про розгляд документації із землеустрою від 06.08.2020 № 14803/88-20 виданий ГУ Держгеокадастру в Полтавській області, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська pада 
ВИРІШИЛА:
            1. Затвердити громадянці Бигар Галині Василівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на вул. Грушевського, 64, в межах м. Калуш.
           2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,0467 га, кадастровий номер 2610400000:12:007:0016, яка знаходиться на вул. Грушевського, 64 в межах м. Калуша із земель для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01.) у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ 03.07) громадянці Бигар Галині Василівні.
         3. Встановлено обмеження щодо використання земельної ділянки площею 0,0467 га, кадастровий номер 2610400000:12:007:0016, охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта зв’язку (01.04) площею 0,0053 га.. 
 
           4. Землевласнику земельної ділянки:
           4.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договори сервітутного користування;            
           4.2. Забезпечити постійний доступ до існуючих на ділянках інженерних мереж для їх ремонту і обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні мережі, не чинити перешкод при будівництві нових.
           5. Внести зміни в земельно-кадастрові документи та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.
           6. Контроль за виконанням рішення покласти на посадову особу відповідно до розподілу функціональних обов’язків.
 
 
 
Міський голова                                                                                    Ігор Матвійчук