ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

20.08.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 595
Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  в оренду для ведення городництва гр. Лазар О.В.


РІШЕННЯ
__________№_____________                                                           м.Калуш
 
Про затвердження технічної документації          (_________  сесія  сьомого
із землеустрою щодо встановлення                  демократичного  скликання)
(відновлення) меж земельної ділянки
в натурі (на місцевості)  в оренду для
ведення городництва гр. Лазар О.В.
           
            Розглянувши заяву громадянки Лазар Ольги Василівни про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для ведення городництва, керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 36, 124, Земельного Кодексу України,враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, та постійної комісії міської ради з питань розвитку промисловості і підприємництва, власності та екології, міська pада
ВИРІШИЛА:
            1. Припинити термін дії договору оренди землі від 03.01.2020р. номер запису про інше речове право: 34995139, укладений між Калуською міською радою та громадянином Лазарем Мар’яном Сидоровичем в районі вулиці Яблунева, 13, площею 0,0711 га для ведення городництва у зв’язку із смертю орендаря.
           2. Затвердити громадянці Лазар Ользі Василівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надати в оренду терміном на 5 (п’ять) років земельну ділянку (кадастровий номер 2610400000:28:004:0183) (код цільового призначення: 01.07; категорія земель: землі сільськогосподарського призначення) в районі вул. Яблунева, 13 орієнтовною площею 0,0711 га для ведення городництва.
 3. Землекористувачу забезпечити постійний доступ до iснуючих на ділянці iнженеpних меpеж для їх pемонту i обслуговування, дотpимуватись пpавил викоpистання землі в охоpоннiй зонi меpежi, не чинити пеpешкод пpи будiвництвi нових.
           4. Зобов’язати громадянку Лазар Ольгу Василівну в місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки та подати його на державну реєстрацію.
            5. Після реєстрації  договору оренди земельної ділянки внести зміни в земельно-кадастрові документи.
          6. Контроль за виконанням рішення покласти на посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
     Міський голова                                                            Ігор Матвійчук