ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

09.09.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 627
Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки,  цільове призначення якої змінюється із земель для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості у землі для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування  гр. Гальчію К. З.


Про затвердження  проекту землеустрою                         (_________  сесія  сьомого
щодо відведення  земельної ділянки,                              демократичного  скликання)                  
цільове призначення якої змінюється
із земель для розміщення та експлуатації
основних, підсобних і допоміжних будівель
та споруд підприємств переробної, машинобудівної
та іншої промисловості у землі для будівництва та
обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури
та закладів громадського харчування  гр. Гальчію К. З.
 
 
            Розглянувши заяву громадянина Гальчія Костянтина Зіновійовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та проект землеустрою, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 20, 42, 123 Земельного Кодексу України, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», беручи до уваги рішення Калуської міської ради від 25.06.2020 року № 3252 «Про затвердження проекту детального планування території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва готельно-ресторанного комплексу на вул. Івано-Франківська, 2 в м. Калуші», висновок про розгляд документації із землеустрою від 14.08.2020 №15958/82-20 виданий ГУ Держгеокадастру в Полтавській області, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська pада 
ВИРІШИЛА:
            1. Затвердити громадянину Гальчію Костянтину Зіновійовичу  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості у землі для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування  на вул. Івано-Франківська, 2 в межах м. Калуш (код КВЦПЗ 03.08).
           2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,9740 га, кадастровий номер 2610400000:38:003:0042, яка знаходиться на вул. Івано-Франківська, 2 в межах м. Калуша із земель для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код КВЦПЗ 11.02) у землі для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування  (код КВЦПЗ 03.08) громадянину Гальчію Костянтину Зіновійовичу.
 
 
         3. Встановлено обмеження щодо використання земельної ділянки площею 0,9740 га (кадастровий номер 2610400000:38:003:0042), охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта зв’язку (01.04) площею 0,018 га та охоронна зона вздовж інженерних комунікацій (01.08) площею 0,017 га.
          4. Землевласнику земельної ділянки:
           4.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договори сервітутного користування;            
           4.2. Забезпечити постійний доступ до існуючих на ділянках інженерних мереж для їх ремонту і обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні мережі, не чинити перешкод при будівництві нових.
           5. Внести зміни в земельно-кадастрові документи та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.
           6. Контроль за виконанням рішення покласти на посадову особу відповідно до розподілу функціональних обов’язків.
 
 
 
Міський голова                                                                                    Ігор Матвійчук