ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

10.09.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 636
Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду  ТОВ «ВВТ АВТО»

Про затвердження  проекту землеустрою                  (_________  сесія  сьомого
щодо відведення  земельної ділянки                       демократичного  скликання)
в оренду  ТОВ «ВВТ АВТО»
      
 
               Розглянувши заяву ТОВ «ВВТ АВТО» про надання в оренду земельної ділянки, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 93, 120, 123, 124, 126 Земельного Кодексу України, беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності: 35252870 від 28.01.2020 року, висновок про розгляд документації із землеустрою від 14.08.2020 року №12462/82-20 виданий ГУ Держгеокадастру у Житомирській області, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська pада 
ВИРІШИЛА:
             1. Затвердити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВВТ АВТО» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування виробничих будівель і споруд (код КВЦПЗ 11.02).
           2. Надати в оренду терміном на 5 (п’ять) років ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВВТ АВТО» земельну ділянку площею 1,8345 га (кадастровий номер: 2610400000:06:003:0002), яка знаходиться на вул. Литвина, 30-А,  для обслуговування виробничих будівель і споруд (код КВЦПЗ: 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості).
          4. Зобов’язати ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВВТ АВТО» в місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки та подати його на державну реєстрацію.
 
 
 
 
 
 
         5. Землекористувачу:
         5.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договір сервітутного користування;    
          5.2. Забезпечити постійний доступ до існуючих на ділянках інженерних мереж для їх ремонту і обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні мережі, не чинити перешкод при будівництві нових.
         6. Встановити, що орендна плата нараховується з моменту прийняття цього рішення.
          7.  Внести зміни в земельно-кадастрові документи та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно .
         8. Контроль за виконанням рішення покласти на посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
 
 
Міський голова                                                                  Ігор Матвійчук