ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

17.09.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 643
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства у землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Федоришину І.І.


РІШЕННЯ
__________№_____________                                                           м.Калуш
 
Про затвердження проекту землеустрою                          (_________  сесія  сьомого
щодо відведення земельної ділянки,                                демократичного  скликання)
цільове призначення якої змінюється із
земель для ведення особистого селянського
господарства у землі для будівництва та
обслуговування житлового будинку,
господарських будівель і споруд
(присадибна ділянка) гр. Федоришину І.І.
 
Розглянувши заяву громадянина Федоришина Ігоря Івановича та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель наданих для ведення особистого селянського господарства в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 12, 20, 40, 81, 116, 118, 121, 186-1 Земельного Кодексу України, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», беручи до уваги рішення Калуської міської ради від 28.05.2020 року №3164 «Про затвердження проекту детального планування території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул.Шота Руставелі, 7 в м.Калуші», висновок про розгляд документації із землеустрою від 02.09.2020  №15792/82-20 виданий ГУ Держгеокадастру у Дніпропетровській області, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, та постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада             
ВИРІШИЛА:
          1. Затвердити громадянину Федоришину Ігорю Івановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель наданих для ведення особистого селянського господарства в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Шота Руставелі в межах м. Калуш (код цільового призначення: 02.01).
          2. Змінити цільове призначення земельної ділянки (кадастровий номер 2610400000:21:006:0037) площею 0,0894 га на вул. Шота Руставелі в межах м. Калуш із земель наданих для ведення особистого селянського господарства (код цільового призначення: 01.03) в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Шота Руставелі в межах м. Калуш (код цільового призначення: 02.01) громадянину Федоришину Ігорю Івановичу.
          3. Власнику земельної ділянки:
   3.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договори сервітутного користування;
   3.2. Забезпечити постійний доступ до iснуючих на дiлянці iнженеpних меpеж для їх pемонту i обслуговування, дотpимуватись пpавил викоpистання земель в охоpоннiй зонi меpеж i не чинити пеpешкод пpи будiвництвi нових.
          4. Контроль за виконанням рішення покласти постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології та посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
Міський голова                                                                                        Ігор Матвійчук