ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

17.09.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 644
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель наданих для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) у землі для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури гр. Грущак Н.М.


                                                   РІШЕННЯ
__________№_____________                                                           м.Калуш
Про затвердження проекту землеустрою                                                         (_________  сесія  сьомого
щодо відведення земельної ділянки,                                                              демократичного  скликання)
цільове призначення якої змінюється із
земель наданих для  будівництва та
обслуговування житлового будинку,
господарських будівель та споруд
(присадибна ділянка) у землі для
будівництва та обслуговування
будівель ринкової інфраструктури
гр. Грущак Н.М.
 
              Розглянувши заяву громадянки Грущак Наталії Миколаївни та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель наданих для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в землі для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 12, 20, 40, 81, 116, 118, 121, 186-1 Земельного Кодексу України, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», беручи до уваги рішення Калуської міської ради від 28.05.2020 року №3161 «Про затвердження проекту детального планування території щодо зміни цільового призначення земельних ділянок для будівництва торгово-офісних приміщень на вул. Винниченка, 58-а в м.Калуші», висновок про розгляд документації із землеустрою від 03.09.2020  №17181/88-20 виданий ГУ Держгеокадастру у Полтавській області, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, та постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада             
ВИРІШИЛА:
          1. Затвердити громадянці Грущак Наталії Миколаївні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель наданих для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)  в землі для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури на вул. Винниченка, 58-а в межах м. Калуш (код цільового призначення: 03.10).
          2. Змінити цільове призначення земельної ділянки (кадастровий номер 2610400000:12:007:0039) площею 0,1000 га на вул. Винниченка, 58-а в межах м. Калуш із земель наданих для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (код цільового призначення: 02.01) в землі для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури на вул. Винниченка, 58-а в межах м. Калуш (код цільового призначення: 03.10) громадянці Грущак Наталії Миколаївні.
          3. Власнику земельної ділянки:
   3.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договори сервітутного користування;
   3.2. Забезпечити постійний доступ до iснуючих на дiлянці iнженеpних меpеж для їх pемонту i обслуговування, дотpимуватись пpавил викоpистання земель в охоpоннiй зонi меpеж i не чинити пеpешкод пpи будiвництвi нових.
          4. Контроль за виконанням рішення покласти постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології та посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
Міський голова                                                                                        Ігор Матвійчук