ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

24.09.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 93
Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення підприємцям Лучку О. Б. та Лучко І. В.


Про продаж земельної ділянки                                                         (_________  сесія  сьомого
несільськогосподарського призначення                                       демократичного  скликання)
підприємцям Лучку О. Б. та Лучко І. В.
 
 
              Розглянувши заяву підприємців Лучка Олександра Богдановича та Лучко Ірини Володимирівни про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, керуючись  Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. ст. 12, 101, 128 Земельного кодексу України, беручи до уваги Висновок про експертну грошову оцінку земельної ділянки від 07.09.2020 року, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада  
ВИРІШИЛА:
               1. Затвердити підприємцям Лучку Олександру Богдановичу та Лучко Ірині Володимирівні наступну ціну продажу земельної ділянки (з розрахунку за 1кв. м. земельної ділянки – 395 грн. 02 коп.) в сумі 28 441 грн. 44 коп. (без урахування ПДВ).
               2. Продати у власність підприємцям Лучку Олександру Богдановичу та Лучко Ірині Володимирівні земельну ділянку площею 0,0072  га (кадастровий номер 2610400000:10:007:0086), на проспекті Лесі Українки, 82-а, для обслуговування магазину (код КВЦПЗ: 03.07).
               3. Доручити міському голові укласти від імені міської ради договір купівлі-продажу земельної ділянки.
               4. Зобов’язати підприємців Лучка Олександра Богдановича та Лучко Ірину Володимирівну виготовити в двомісячний термін договір купівлі-продажу земельної ділянки відповідно до вимог чинного законодавства.
             5. Після переходу права власності на зазначену у рішенні земельну ділянку  зберігається дія всіх сервітутів встановлених на неї.
              6. Внести зміни в земельно-кадастрові документи та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.
              7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію з питань власності, житлово-комунального господарства та екології та заступника міського голови у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
 

Міський голова                                                                                                 Ігор Матвійчук

ДОДАТКИ

1 Лучко О. Б. та Лучко І. В..pdf Переглянути