ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

06.11.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 720
Про продаж земельної ділянки  несільськогосподарського призначення суб’єкту господарської діяльності ФОП Яковенку І.С.


Про продаж земельної ділянки                                                   (_________  сесія  сьомого
несільськогосподарського призначення                                 демократичного  скликання)
суб’єкту господарської діяльності
ФОП Яковенку І.С.
 
 
              Розглянувши заяву підприємця Яковенка Ігоря Станіславовича про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, керуючись  Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. ст. 12, 101, 128 Земельного Кодексу України, беручи до уваги Висновок про експертну грошову оцінку земельної ділянки від 08.10.2020 року, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада  
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити підприємцю Яковенку Ігорю Станіславовичу наступну ціну продажу земельної ділянки (з розрахунку за 1кв. м. земельної ділянки – 405 грн. 66 коп.) в сумі 35 292 грн. 00 коп. (без урахування ПДВ).
2. Продати у власність підприємцю Яковенку Ігорю Станіславовичу земельну ділянку площею 0,0087 га (кадастровий номер 2610400000:08:013:0040), на вул. Ринкова, для обслуговування будівлі комерційного призначення (код КВЦПЗ 03.07).
3. Доручити міському голові укласти від імені міської ради договір купівлі-продажу земельної ділянки.
4. Зобов’язати підприємця Яковенка Ігоря Станіславовича виготовити в двомісячний термін договір купівлі-продажу земельної ділянки відповідно до вимог чинного законодавства.
5. Після переходу права власності на зазначену у рішенні земельну ділянку  зберігається дія всіх сервітутів встановлених на неї.
6. Внести зміни в земельно-кадастрові документи та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію з питань власності, житлово-комунального господарства та екології та заступника міського голови у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
Міський голова