ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

12.11.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 736
Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду  ТОВ «ФОРВАРД  АВ»


Про затвердження  проекту землеустрою                (_________  сесія  сьомого
щодо відведення  земельної ділянки                     демократичного  скликання)
в оренду  ТОВ «ФОРВАРД  АВ»
      
 
               Розглянувши заяву ТОВ «ФОРВАРД  АВ» про надання в оренду земельної ділянки та проект землеустрою, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 93, 120, 123, 124, 126 Земельного кодексу України, беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності/довірчої власності: 36914788 від 15.06.2020року, висновок про розгляд документації із землеустрою від 22.10.2020 року  №15278/82-20 виданий ГУ Держгеокадастру у Запорізькій  області, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська pада 
ВИРІШИЛА:
             1. Затвердити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОРВАРД АВ» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування виробничого комплексу, на вул. Литвина, 30Б, місто Калуш (код КВЦПЗ 11.02).
           2. Надати в оренду терміном на 5 (п’ять) років ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ  «ФОРВАРД АВ» земельну ділянку площею 0,9136 га, (кадастровий номер: 2610400000:06:003:0006), яка знаходиться на вул. Литвина, 30Б, місто Калуш,  для обслуговування виробничого комплексу (код КВЦПЗ: 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості).
           3. Зобов’язати ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОРВАРД АВ» в місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки та подати його на державну реєстрацію відповідно до вимог чинного законодавства України.
 
           4. Землекористувачу:
         4.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договір сервітутного користування;    
         4.2. Забезпечити постійний доступ до існуючих на ділянках інженерних мереж для їх ремонту і обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні мережі, не чинити перешкод при будівництві нових.
          5. Встановити, що орендна плата нараховується з моменту прийняття цього рішення.
         6.  Внести зміни в земельно-кадастрові документи та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно .
         7. Контроль за виконанням рішення покласти на посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
 
 
Міський голова