ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

30.11.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 781
Про відмову у наданні дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки в оренду ТОВ «ЕСКРОС»

Про відмову у наданні дозволу                                     (_________  сесія  восьмого
на розроблення проекту землеустрою                       демократичного  скликання)
щодо відведення   земельної ділянки
в оренду ТОВ «ЕСКРОС»
 
 
 
         Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕСКРОС» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (в оренду), керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст.ст. 12, 93, 122,  123 Земельного кодексу України, беручи до уваги рішення Калуської міської ради від 26.12.2019 № 2874 «Про припинення договору оренди землі, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «ЕСКРОС», витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності/ довірчої власності: 33933658 від 28.10.2019 року, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
ВИРІШИЛА:
             1. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕСКРОС» у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 0,3334 га, яка знаходиться на вул. Заводська, 2А, для обслуговування виробничих приміщень на підставі ч. 3 ст. 123  Земельного кодексу України.
            2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійну комісію міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, посадову особу у відповідності до розподілу функціональних обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                                 Андрій Найда