ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

11.01.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 938
Про вихід з членів ОСГ (гр. Савчук П.Й.)               

Про вихід з членів ОСГ                                          
(гр. Савчук П.Й.)                                                     
 
 
         Розглянувши заяву гр. Савчука Петра Йосиповича, про припинення його членства в особистому селянському господарстві, керуючись ст. 11 Закону України «Про особисте селянське господарство», Порядком обліку особистих селянських господарств сільськими, селищними та міськими радами, затвердженого наказом Міністерством економічного розвитку і торгівлі України від 14.04.2017 №572 та Інструкцією з ведення погосподарського обліку в сільських, селищних та міських радах, затвердженою наказом Державної служби статистики України від 11.04.2016 №56, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада
 
ВИРІШИЛА :
 
         1.Вивести громадянина Савчука Петра Йосиповича, який проживає за адресою: вул. Робітнича, 48 в с. Мостище, із членів особистого селянського господарства, яке користується земельною ділянкою площею 0,4100га з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства, розташованою за адресою: вул. Робітнича, 48, с. Мостище, Івано-Франківська обл.
         2. Доручити Управлінню земельних відносин видати громадянину Савчуку Петру Йосиповичу довідку про те, що він не є членом особистого селянського господарства.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; постійну комісію з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
 
Міський голова                                                                                  Андрій Найда