ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

05.03.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 1130
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) підприємцю Овчару В. В.

Про надання дозволу на виготовлення                   
технічної документації із землеустрою                    
щодо встановлення (відновлення)  меж
земельної ділянки в натурі (на місцевості)
підприємцю Овчару В. В.
 
         Розглянувши заяву підприємця Овчара Василя Володимировича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  ст. ст. 12, 93, 120, 123 Земельного кодексу України, беручи до уваги витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, номер витягу: НВ-2611530572021 від 26.02.2021 року, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності/довірчої власності: 40463368 від 09.02.2021 року, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, мiська рада
ВИРІШИЛА:
            1. Дати дозвіл підприємцю Овчару Василю Володимировичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1381 га, (кадастровий номер: 2610400000:20:001:0117), яка знаходиться на вул. Гната Мартинця, 26, для обслуговування виробничих приміщень.
           2. Зобов’язати підприємця Овчара Василя Володимировича подати на розгляд і затвердження міською радою технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для надання в оренду.
           3. У документації із землеустрою передбачити обмеження у користуванні дорогами та проїздами.
          4.  Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та  постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
Міський голова                                                                          Андрій Найда