ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

07.04.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 1214
Про результат  розгляду електронної петиції, адресованої  Калуській  міській раді в період  з 10 березня по  05 квітня 2021 року


Проєкт
УКРАЇНА
КАЛУСЬКА  МІСЬКА  РАДА

РІШЕННЯ
від   __________    №  ______  м.Калуш
(_________  сесія  сьомого   демократичного  скликання)
 
 
 
 
 
Про результати  розгляду електронних
петицій, адресованих  Калуській  міській
раді в період  з 10 березня по
12 квітня 2021 року
 
 
 
 
Відповідно до пункту 19 Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Калуській міській раді, затвердженого рішенням міської ради від 30.06.2016 року № 336, зі змінами, внесеними рішенням міської ради № 712 від 30.01.2017 року, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:    
Результати розгляду електронних петицій, які набрали необхідну кількість підписів і були розглянуті виконавчими органами міської ради в період з 10 березня по 12 квітня 2021 року, а також відповіді на вказані петиції, що були розміщені на сайті Єдиної системи місцевих петицій та офіційному вебсайті Калуської міської ради (додатки 1- 3 до рішення), взяти до відома.
 
 
 
 
 Міський голова                                        Андрій Найда
Додаток 1
до рішення міської ради
від_______2021 р № __                                                                                
 
 
 
ПЕРЕЛІК
петицій, адресованих Калуській міській раді, які розглянуті
виконавчими органами в період з 10 березня по 12 квітня 2021 року
 
№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові автора петиції Короткий зміст петиції Дата початку збору підписів Дата розміщення відповіді
1

Максимків Андрій Іванович

Організація регульованого проїзду перехрестям на перетині вулиць Грушевського та Пекарська

13 січня
2021 року
12 березня 2021 року
2

Тугбаєва Надія Андріївна

Незгода батьків і громадськості Підгірок з реорганізацією Калуської гімназії № 8 у філію

31 березня
2021 року
9 квітня
2021 року
 
 
Секретар міської ради                                 Віктор Гільтайчук
Додаток  2
до рішення міської ради
від_______2021 р №__                                                                        
 
ВІДПОВІДЬ НА ПЕТИЦІЮ
 
від 05.03.2021 року      86-п

Автору петиції «Організація регульованого проїзду перехрестям на перетині вулиць Грушевського та Пекарська»

Гр. Максимківу Андрію Івановичу
                    
 
 
Розглянувши петицію щодо організації регульованого проїзду перехрестя на перетині вулиць Грушевського – Пекарська повідомляємо, що порушене у петиції питання буде розглянуто на черговому засіданні координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху. Про результат розгляду Вас буде повідомлено додатково.
 
 
Заступник міського голови                              Богдан Білецький
 
Фіцак
6-29-68
 
 
Секретар міської ради                                      Віктор Гільтайчук
 
Додаток  3
до рішення міської ради
від_______2021 р № __                                                                        
 
ВІДПОВІДЬ НА ПЕТИЦІЮ
 
Тугбаєвій Надії Андріївні
 
На електронну петицію від 30.03 2021 року щодо реорганізації Калуської гімназії №8 у філію інформуємо, що відповідно до статті 13 Закону України «Про освіту» для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій. Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.
В абзаці 2 частини 1 статті 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту» передбачено, що мережа закладів загальної середньої освіти формується відповідно до законодавства з урахуванням соціально-економічної та демографічної ситуації, а також відповідно до культурно-освітніх та інших потреб територіальної громади та/або суспільства.
У березні 2021 року відповідно до розпорядження міського голови від 23.02.2021 № 63-р «Про створення тимчасової комісії з питань оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти» тимчасовою комісією з питань оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти проаналізовано ряд важливих показників, які вливають на забезпечення якісної загальної середньої освіти, зроблено аналіз фінансування закладів загальної середньої освіти, середньої наповнюваності учнів тощо. З аналітичною довідкою про перспективи оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти в Калуській міській територіальній громаді можна ознайомитися на сайті Калуської міської ради -  https://kalushcity.gov.ua.
Комісією розроблено пропозиції щодо розвитку спроможної освітньої мережі у Калуській міській територіальній громаді на 2021-2024 роки, серед яких – реорганізація Калуської гімназії №8 у філію Калуського ліцею №10.
Відповідно до статті 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту» рішення про утворення, реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) закладу загальної середньої освіти приймає його засновник. Тому рішення про зміну статусу освітнього закладу прийматиме Калуська міська рада.
 
З повагою
Заступник міського голови                              Надія Гуш
 
Люклян
(034-72) 6-63-40
 
 
Секретар міської ради                                      Віктор Гільтайчук