ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

30.04.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 1313
Про відмову у наданні дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для ведення городництва гр. Бучинському М.Я.

Про відмову у наданні дозволу на                      (_______  сесія  восьмого
виготовлення технічної документації із         демократичного  скликання)
землеустрою  щодо встановлення
(відновлення) меж земельної ділянки
в натурі (на місцевості) в оренду
для ведення городництва
гр. Бучинському М.Я.
 
         Розглянувши заяву громадянина Бучинського Мирослава Яремовича, керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.12, 36, 123, 124 Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, та постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада
ВИРІШИЛА :
 
  1. Відмовити громадянину Бучинському Мирославу Яремовичу у наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в районі вулиці Чехова, 1, площею 0,1833 га  в оренду для ведення городництва на підставі ч.3 ст.123 Земельного Кодексу України у зв’язку із невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам містобудівної документації, оскільки згідно генерального плану міста Калуша вищезазначена земельна ділянка належить до земель житлової та громадської забудови.
  2.  Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.
 
 
Мiський голова                                                    Андрій Найда