ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

13.05.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 1356
Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Федуну М.Б., ФОП Хлібкевич Н.В.

Про надання дозволу на проведення                              
експертної грошової оцінки                                             
земельної ділянки
несільськогосподарського призначення
ФОП Федуну М.Б., ФОП Хлібкевич Н.В.
                                      
                 Розглянувши заяву підприємців Федуна Миколи Богдановича та Хлібкевич Наталії Володимирівни про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 128 Земельного Кодексу України, беручи до уваги витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права, номер запису про інше речове право: 40589686 від 15.02.2021 року, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, номер запису про право власності: 31112948 від 05.04.2019 року, та номер запису про право власності :31112913 від 05.04.2019 року, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою, постійної комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, міська рада
ВИРІШИЛА :
1. Дати дозвіл підприємцям Федуну Миколі Богдановичу та Хлібкевич Наталії Володимирівні на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,5698 га (кадастровий номер 2610400000:18:006:0025), яка знаходиться  на вул. Долинська, 88-т, м. Калуш, для обслуговування виробничих будівель (код КВЦПЗ 11.02).
2. Доручити міському голові укласти із підприємцями Федуном Миколою Богдановичем та Хлібкевич Наталією Володимирівною договір про сплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки.
3. Землекористувачу:
3.1. За наявності сервітутів, передбачених ст. 99 Земельного кодексу України укласти договір сервітутного користування;
3.2.Забезпечити постійний доступ до існуючих на ділянках інженерних мереж для їх ремонту і обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні мережі, не чинити перешкод при будівництві нових.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Мирослава Тихого та  постійні комісії міської ради з питань будівництва та землеустрою; питань власності, житлово-комунального господарства та екології.

 
 

 Міський голова                                                                                        Андрій Найда

 

ДОДАТКИ

1 Федун_Хлiбкевич.pdf Переглянути